Filtry

Rozmiar

Kategoria

Aktywność artystyczna, jaką jest malarstwo diamentowe polegające na tworzeniu mozaik, to zajęcie świetne nie tylko dla dorosłych. Diamond painting jest doskonałą zabawą także dla najmłodszych, która może stać się idealnym sposobem na rodzinne spędzanie czasu i usprawnienie zdolności manualnych. W związku z tym wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i proponujemy hafty diamentowe ze wzorami bohaterów i obrazów wprost z bajek. Bogata oferta najbardziej popularnych tytułów składających się na te wyjątkowe artykuły papiernicze to gwarancja, że Twoja pociecha odnajdzie ulubione kompozycje, a wyłaniający się z niej przyjaciele spowodują pojawienie się szerokiego uśmiechu na twarzy i dadzą mnóstwo radości.

Na czym polega diamond painting?

Technika diamond painting to inaczej haft diamentowy. Polega na tym, by za pomocą specjalnych akcesoriów wypełnić na płótnie wykonanym z tworzywa sztucznego określony wzór. Owo rzemiosło może kojarzyć się z popularnym niegdyś malowaniem piaskiem lub po numerach oraz haftem krzyżykowym. W tym przypadku jednak to poprzez przyklejanie małych, różnokolorowych kryształków dzieci tworzą własny diamentowy obraz. Efekt stanie się źródłem ich satysfakcji, a tym samym podbuduje pewność siebie. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do wykonania takiego dzieła, dlatego po otrzymaniu zamówienia można natychmiast przystąpić do pracy. Nasza oferta obejmuje różnorodne motywy, dlatego wszyscy mali miłośnicy malowania diamentami znajdą coś dla siebie.

Sposób układania obrazków techniką haftu diamentowego

Aby przystąpić do układania obrazków za pomocą kolorowych koralików, należy odpowiednio przygotować przestrzeń do pracy kreatywnej. Potrzebny będzie pusty blat, na którym dziecko rozłoży wszystkie wykorzystywane do zabawy akcesoria i wygodnie oprze ręce. Akrylowe diamenciki w różnych odcieniach zostały podzielone tak, by maluch mógł łatwo odnaleźć właściwy kolor i przykleić koralik w wyznaczonym miejscu na płótnie. To doskonały trening uważności!

Płótno z nadrukowanym schematem obrazka zostało pokryte specjalną lepką warstwą, dzięki czemu wyklejanie jest łatwe i szybkie. Do zestawu dołączono aplikator oraz suchy klej, co pozwala umieszczać kolorowe diamenciki we właściwych miejscach. Na początku praca z pewnością będzie wymagała czasu i skupienia. Z każdym kolejnym uzupełnionym fragmentem układanie diamencików w różnych kolorach będzie jednak łatwiejsze, aż stanie się doskonałą, kreatywną zabawą!

Zalety mozaik dla dzieci

Każda dostępna w naszej ofercie mozaika diamentowa łączy w sobie świetną rozrywkę, ale także otwiera drzwi do nauki wielu ważnych umiejętności. Układanie własnych obrazów z bajki to dla dziecka ogromna przyjemność i zarazem wytężona praca umysłowa, która wymaga skupienia, myślenia i precyzji. Malarstwo diamentowe uczy cierpliwości, samokontroli i umożliwia rozładowanie napięcia, dzięki czemu staje się świetną alternatywą dla pobudzających przed snem bajek telewizyjnych. Układanie mozaik wspiera rozwój kreatywności, a jeżeli odbywa się w towarzystwie bliskich czy znajomych, pozwala na zacieśnienie relacji międzyludzkich. Ponadto diamond painting daje dziecku szansę na realizowanie plastycznych pasji, poprawę zdolności manualnych i artystycznych, co prowadzi do ogólnego progresu na wielu płaszczyznach i stymuluje rozwój dorastającego człowieka.

Dzieło wykonane samodzielnie z kolorowych koralików

Sama zabawa, czyli proces układania obrazka z diamencików w wielu kolorach, sprzyja kreatywnemu rozwojowi, ale największą satysfakcję daje patrzenie na efekt pracy. Gotowe dzieło dziecko może powiesić w swoim pokoju jako ozdobę lub wykorzystać jako prezent dla przyjaciela bądź kogoś z rodziny. Obraz stworzony własnoręcznie z kolorowych koralików to wzruszający podarunek!

Dostępne w naszym sklepie zestawy z różnymi kolorowymi postaciami z bajek to schematy o niewielkich rozmiarach – 30 × 30 cm i 30 × 40 cm. Dzięki temu są świetnym wyborem dla młodych artystów – kreatywna zabawa w układanie nie sprawi im trudności, a ukończone grafiki będą stanowić bardzo efektowną dekorację ściany. Kolekcja obrazów w różnych kształtach i kolorach ułożona w kompozycję nad łóżkiem czy biurkiem, z pewnością zachwyci każdego malucha. Lekko wypukła faktura gotowych grafik oraz koraliki odbijające światło sprawiają, że obrazki mają naprawdę magiczny charakter!

Diamond painting jako prezent dla dzieci

Kto wybierał się nie raz na dziecięce urodziny, dobrze wie, jak trudno czasami znaleźć dla solenizanta odpowiedni prezent. Zwykle wydaje się nam, że maluchy mają już wszystko – prywatną biblioteczkę ciekawych książek, cały koszyk zabawek i przeróżnych gadżetów. Na co więc się zdecydować? Świetnym pomysłem będzie właśnie zestaw do wyklejania własnego diamentowego obrazu. Ten modny rodzaj malarstwa spodoba się zarówno dzieciom starszym, jak i młodszym. Nawet jeśli znają już haft diamentowy, wybór motywów jest tak szeroki, że z pewnością znajdziesz ten, którego jeszcze nie mają. Tym samym zamiast niepotrzebnego drobiazgu, podarujesz coś, co pozytywnie wpłynie na ich rozwój i pozwoli na wartościowe spędzanie wolnego czasu. Diamond painting dla dzieci to nie tylko forma rozrywki, ale i nauki.

W czasie deszczu dzieci… układają kolorowe mozaiki

Układanie kolorowej mozaiki z koralików, które znajdują się w zestawie do diamond painting to dla dzieci naprawdę atrakcyjna i angażująca forma zabawy. To również świetny pomysł na zaaranżowanie smykowi czasu, gdy pogoda za oknem nie sprzyja szaleństwom na zewnątrz. Maluchy są zawiedzione, gdy nie mogą wyjść na plac zabaw lub biegać po podwórku. Wyklejanka z plastikowych diamencików skutecznie odwróci ich uwagę od niekorzystnej aury.

Płótno i wszystko, co znajduje się w zestawie, maluchy mogą zabrać ze sobą na wakacje do dziadków, by nigdy się nie nudzić. Uzupełnianie powierzchni koralikami to doskonała propozycja rozrywki nie tylko na przerwę letnią i zimową, ale również na czas wolny po lekcjach. Wzorów jest tak dużo, że z łatwością wybierzesz z pociechą grafikę idealnie oddającą atmosferę danej pory roku – to między innymi jesienne dynie lub bohaterowie bajek zajadający się lodami. A może warto ożywić zimową monotonię wielobarwnym haftem przedstawiającym wesołe sceny? Na koniec pozostaje oprawić kolorową mozaikę w drewnianą lub plastikową ramkę i cieszyć się efektem swojej pracy!

Kolorowe mozaiki w wielu stylach

Mieszczące się w zestawie koraliki składane są w kolorową mozaikę, która może stać się wyjątkową dekoracją dziecięcego pokoju. Zabawa polega na dokładnym umieszczaniu diamencików w wyznaczonych miejscach, a więc dziecko tworzy swoje własne dzieło sztuki. To wielce prawdopodobne, że będzie chciało zawiesić obrazek na ścianie. Umożliwi to drewniana lub plastikowa ramka. Warto jednak wcześniej pomyśleć o tym, by grafikę dopasować do wystroju pomieszczenia. W ten sposób i Ty jako rodzic, będziesz usatysfakcjonowany efektem wizualnym.

W naszym sklepie znajdują się różnorodne kolorowe mozaiki. To obrazki w wielu stylach! Mamy w katalogu zarówno propozycje o stonowanej kolorystyce, jak i te o nasyconych barwach. Urokliwe, pastelowe motywy będą odpowiednie do minimalistycznie urządzonych dziecięcych sypialni – świetnie wpasują się w obecny wystrój. Możesz jednak ożywić banalną aranżację wielokolorowymi scenami z bajek. Magiczny haft z plastikowych koralików przeniesie z kolei małego lokatora do wspaniałego świata wyobraźni i wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Wyklejanki w ramce, które mają tajemniczą aurę, będą odpowiednie dla starszych miłośników bajek fantasy.

Diamentowe mozaiki a rozwój dziecka

Diamentowe mozaiki dla dzieci to doskonała alternatywa dla spędzania czasu przed ekranem komputera czy telewizora. Ta kreatywna rozrywka jest w stanie pochłonąć malucha na wiele godzin. W ten sposób może dać upust swojej kreatywności i jednocześnie doskonalić małą motorykę. Rodzice mogą natomiast w tym czasie spokojnie wypić kawę, ale też towarzyszyć swojej pociesze we wspólnej zabawie. To świetny sposób na nawiązywanie relacji i zacieśnianie więzi, bez względu na płeć dziecka.

Wyklejanie mozaik drobnymi elementami wymaga doskonałej koordynacji i wykonywania precyzyjnych ruchów ręki. Ćwiczenia małej motoryki odgrywają bardzo ważną rolę w rozwoju innych obszarów mózgu, na przykład tych związanych z mową. Z pozoru zupełnie niepowiązane ze sobą czynności, wzajemnie na siebie oddziałują. Mając tego świadomość, można podsuwać swojej pociesze zabawki, które wpływają na rozwój innych sfer i zapewniają jej wszechstronne korzyści z zabawy.

Aby maluch rzeczywiście był zaangażowany w wyklejanie kolejnych elementów, warto postarać się, by tematyka mozaik dla dzieci była związana z jego zainteresowaniami. Płeć nie ma tu większego znaczenia. Jeśli chłopiec chciałby malować Calineczkę przy wykorzystaniu diamentów, a dziewczynka woli stworzyć kowboja, nie ma w tym nic złego. Ważne, by mały artysta był zadowolony ze swojego wyboru. Dzięki temu tworzenie obrazu będzie mogło naprawdę go pochłonąć, a on sam będzie doskonalił dzięki temu skupienie i koncentrację, wpływające na inne obszary jego życia, na przykład naukę.

Szeroki wybór mozaik dla najmłodszych

Warto podkreślić, że ze względu na specyfikę akcesoriów malarstwa diamentowego, takich jak małe kryształki, nad młodszymi dziećmi powinni czuwać dorośli, tak aby pociecha miała zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa i np. nie zadławiła się niewielkimi elementami. Eliminując to ryzyko, można mieć pewność, że dostępne w tej kategorii artykuły papiernicze przyniosą najmłodszym wiele korzyści. Za podstawową należy uznać fakt, że mozaika dla dzieci rozwija zdolności manualne i intelektualne, odciągając dorastającego człowieka od ekranów elektronicznych urządzeń. To świetny sposób na odskocznię od wszechobecnych smartfonów, komputerów i telewizorów, które w coraz większym stopniu uzależniają już nawet kilkulatków.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy wyjątkowo bogatą i różnorodną ofertę mozaik i haftów dla dzieci. Znajdziesz tutaj kompozycje z motywami odpowiednimi dla najmłodszych w każdym wieku oraz niezależnie od płci i zainteresowań. Zamówisz artykuły papiernicze dostosowane zarówno do kilkulatków, które lubią bajki z kaczorem Donaldem, jednorożcami, myszką Miki czy Kubusiem Puchatkiem, jak i bardziej skomplikowane kompozycje, skierowane do starszych dzieci. Oferowane mozaiki można wykorzystać zarówno na własne potrzeby, jak i podarować je w ramach prezentu. Wybierz odpowiadające Ci produkty i zamów już teraz w konkurencyjnych cenach i z gwarancją szybkiej dostawy! Zapewniamy wysoką jakość artykułów oraz szeroki wybór wzorów.

Mozaika dla dzieci

Wybierz wzór mozaiki spośród dostępnych poniżej

Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

Aktywność artystyczna, jaką jest malarstwo diamentowe polegające na tworzeniu mozaik, to zajęcie świetne nie tylko dla dorosłych. Diamond painting jest doskonałą zabawą także dla najmłodszych, która może stać się idealnym sposobem na rodzinne spędzanie czasu i usprawnienie zdolności manualnych. W związku z tym wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i proponujemy hafty diamentowe ze wzorami bohaterów i obrazów wprost z bajek. Bogata oferta najbardziej popularnych tytułów składających się na te wyjątkowe artykuły papiernicze to gwarancja, że Twoja pociecha odnajdzie ulubione kompozycje, a wyłaniający się z niej przyjaciele spowodują pojawienie się szerokiego uśmiechu na twarzy i dadzą mnóstwo radości.

Na czym polega diamond painting?

Technika diamond painting to inaczej haft diamentowy. Polega na tym, by za pomocą specjalnych akcesoriów wypełnić na płótnie wykonanym z tworzywa sztucznego określony wzór. Owo rzemiosło może kojarzyć się z popularnym niegdyś malowaniem piaskiem lub po numerach oraz haftem krzyżykowym. W tym przypadku jednak to poprzez przyklejanie małych, różnokolorowych kryształków dzieci tworzą własny diamentowy obraz. Efekt stanie się źródłem ich satysfakcji, a tym samym podbuduje pewność siebie. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do wykonania takiego dzieła, dlatego po otrzymaniu zamówienia można natychmiast przystąpić do pracy. Nasza oferta obejmuje różnorodne motywy, dlatego wszyscy mali miłośnicy malowania diamentami znajdą coś dla siebie.

Sposób układania obrazków techniką haftu diamentowego

Aby przystąpić do układania obrazków za pomocą kolorowych koralików, należy odpowiednio przygotować przestrzeń do pracy kreatywnej. Potrzebny będzie pusty blat, na którym dziecko rozłoży wszystkie wykorzystywane do zabawy akcesoria i wygodnie oprze ręce. Akrylowe diamenciki w różnych odcieniach zostały podzielone tak, by maluch mógł łatwo odnaleźć właściwy kolor i przykleić koralik w wyznaczonym miejscu na płótnie. To doskonały trening uważności!

Płótno z nadrukowanym schematem obrazka zostało pokryte specjalną lepką warstwą, dzięki czemu wyklejanie jest łatwe i szybkie. Do zestawu dołączono aplikator oraz suchy klej, co pozwala umieszczać kolorowe diamenciki we właściwych miejscach. Na początku praca z pewnością będzie wymagała czasu i skupienia. Z każdym kolejnym uzupełnionym fragmentem układanie diamencików w różnych kolorach będzie jednak łatwiejsze, aż stanie się doskonałą, kreatywną zabawą!

Zalety mozaik dla dzieci

Każda dostępna w naszej ofercie mozaika diamentowa łączy w sobie świetną rozrywkę, ale także otwiera drzwi do nauki wielu ważnych umiejętności. Układanie własnych obrazów z bajki to dla dziecka ogromna przyjemność i zarazem wytężona praca umysłowa, która wymaga skupienia, myślenia i precyzji. Malarstwo diamentowe uczy cierpliwości, samokontroli i umożliwia rozładowanie napięcia, dzięki czemu staje się świetną alternatywą dla pobudzających przed snem bajek telewizyjnych. Układanie mozaik wspiera rozwój kreatywności, a jeżeli odbywa się w towarzystwie bliskich czy znajomych, pozwala na zacieśnienie relacji międzyludzkich. Ponadto diamond painting daje dziecku szansę na realizowanie plastycznych pasji, poprawę zdolności manualnych i artystycznych, co prowadzi do ogólnego progresu na wielu płaszczyznach i stymuluje rozwój dorastającego człowieka.

Dzieło wykonane samodzielnie z kolorowych koralików

Sama zabawa, czyli proces układania obrazka z diamencików w wielu kolorach, sprzyja kreatywnemu rozwojowi, ale największą satysfakcję daje patrzenie na efekt pracy. Gotowe dzieło dziecko może powiesić w swoim pokoju jako ozdobę lub wykorzystać jako prezent dla przyjaciela bądź kogoś z rodziny. Obraz stworzony własnoręcznie z kolorowych koralików to wzruszający podarunek!

Dostępne w naszym sklepie zestawy z różnymi kolorowymi postaciami z bajek to schematy o niewielkich rozmiarach – 30 × 30 cm i 30 × 40 cm. Dzięki temu są świetnym wyborem dla młodych artystów – kreatywna zabawa w układanie nie sprawi im trudności, a ukończone grafiki będą stanowić bardzo efektowną dekorację ściany. Kolekcja obrazów w różnych kształtach i kolorach ułożona w kompozycję nad łóżkiem czy biurkiem, z pewnością zachwyci każdego malucha. Lekko wypukła faktura gotowych grafik oraz koraliki odbijające światło sprawiają, że obrazki mają naprawdę magiczny charakter!

Diamond painting jako prezent dla dzieci

Kto wybierał się nie raz na dziecięce urodziny, dobrze wie, jak trudno czasami znaleźć dla solenizanta odpowiedni prezent. Zwykle wydaje się nam, że maluchy mają już wszystko – prywatną biblioteczkę ciekawych książek, cały koszyk zabawek i przeróżnych gadżetów. Na co więc się zdecydować? Świetnym pomysłem będzie właśnie zestaw do wyklejania własnego diamentowego obrazu. Ten modny rodzaj malarstwa spodoba się zarówno dzieciom starszym, jak i młodszym. Nawet jeśli znają już haft diamentowy, wybór motywów jest tak szeroki, że z pewnością znajdziesz ten, którego jeszcze nie mają. Tym samym zamiast niepotrzebnego drobiazgu, podarujesz coś, co pozytywnie wpłynie na ich rozwój i pozwoli na wartościowe spędzanie wolnego czasu. Diamond painting dla dzieci to nie tylko forma rozrywki, ale i nauki.

W czasie deszczu dzieci… układają kolorowe mozaiki

Układanie kolorowej mozaiki z koralików, które znajdują się w zestawie do diamond painting to dla dzieci naprawdę atrakcyjna i angażująca forma zabawy. To również świetny pomysł na zaaranżowanie smykowi czasu, gdy pogoda za oknem nie sprzyja szaleństwom na zewnątrz. Maluchy są zawiedzione, gdy nie mogą wyjść na plac zabaw lub biegać po podwórku. Wyklejanka z plastikowych diamencików skutecznie odwróci ich uwagę od niekorzystnej aury.

Płótno i wszystko, co znajduje się w zestawie, maluchy mogą zabrać ze sobą na wakacje do dziadków, by nigdy się nie nudzić. Uzupełnianie powierzchni koralikami to doskonała propozycja rozrywki nie tylko na przerwę letnią i zimową, ale również na czas wolny po lekcjach. Wzorów jest tak dużo, że z łatwością wybierzesz z pociechą grafikę idealnie oddającą atmosferę danej pory roku – to między innymi jesienne dynie lub bohaterowie bajek zajadający się lodami. A może warto ożywić zimową monotonię wielobarwnym haftem przedstawiającym wesołe sceny? Na koniec pozostaje oprawić kolorową mozaikę w drewnianą lub plastikową ramkę i cieszyć się efektem swojej pracy!

Kolorowe mozaiki w wielu stylach

Mieszczące się w zestawie koraliki składane są w kolorową mozaikę, która może stać się wyjątkową dekoracją dziecięcego pokoju. Zabawa polega na dokładnym umieszczaniu diamencików w wyznaczonych miejscach, a więc dziecko tworzy swoje własne dzieło sztuki. To wielce prawdopodobne, że będzie chciało zawiesić obrazek na ścianie. Umożliwi to drewniana lub plastikowa ramka. Warto jednak wcześniej pomyśleć o tym, by grafikę dopasować do wystroju pomieszczenia. W ten sposób i Ty jako rodzic, będziesz usatysfakcjonowany efektem wizualnym.

W naszym sklepie znajdują się różnorodne kolorowe mozaiki. To obrazki w wielu stylach! Mamy w katalogu zarówno propozycje o stonowanej kolorystyce, jak i te o nasyconych barwach. Urokliwe, pastelowe motywy będą odpowiednie do minimalistycznie urządzonych dziecięcych sypialni – świetnie wpasują się w obecny wystrój. Możesz jednak ożywić banalną aranżację wielokolorowymi scenami z bajek. Magiczny haft z plastikowych koralików przeniesie z kolei małego lokatora do wspaniałego świata wyobraźni i wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Wyklejanki w ramce, które mają tajemniczą aurę, będą odpowiednie dla starszych miłośników bajek fantasy.

Diamentowe mozaiki a rozwój dziecka

Diamentowe mozaiki dla dzieci to doskonała alternatywa dla spędzania czasu przed ekranem komputera czy telewizora. Ta kreatywna rozrywka jest w stanie pochłonąć malucha na wiele godzin. W ten sposób może dać upust swojej kreatywności i jednocześnie doskonalić małą motorykę. Rodzice mogą natomiast w tym czasie spokojnie wypić kawę, ale też towarzyszyć swojej pociesze we wspólnej zabawie. To świetny sposób na nawiązywanie relacji i zacieśnianie więzi, bez względu na płeć dziecka.

Wyklejanie mozaik drobnymi elementami wymaga doskonałej koordynacji i wykonywania precyzyjnych ruchów ręki. Ćwiczenia małej motoryki odgrywają bardzo ważną rolę w rozwoju innych obszarów mózgu, na przykład tych związanych z mową. Z pozoru zupełnie niepowiązane ze sobą czynności, wzajemnie na siebie oddziałują. Mając tego świadomość, można podsuwać swojej pociesze zabawki, które wpływają na rozwój innych sfer i zapewniają jej wszechstronne korzyści z zabawy.

Aby maluch rzeczywiście był zaangażowany w wyklejanie kolejnych elementów, warto postarać się, by tematyka mozaik dla dzieci była związana z jego zainteresowaniami. Płeć nie ma tu większego znaczenia. Jeśli chłopiec chciałby malować Calineczkę przy wykorzystaniu diamentów, a dziewczynka woli stworzyć kowboja, nie ma w tym nic złego. Ważne, by mały artysta był zadowolony ze swojego wyboru. Dzięki temu tworzenie obrazu będzie mogło naprawdę go pochłonąć, a on sam będzie doskonalił dzięki temu skupienie i koncentrację, wpływające na inne obszary jego życia, na przykład naukę.

Szeroki wybór mozaik dla najmłodszych

Warto podkreślić, że ze względu na specyfikę akcesoriów malarstwa diamentowego, takich jak małe kryształki, nad młodszymi dziećmi powinni czuwać dorośli, tak aby pociecha miała zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa i np. nie zadławiła się niewielkimi elementami. Eliminując to ryzyko, można mieć pewność, że dostępne w tej kategorii artykuły papiernicze przyniosą najmłodszym wiele korzyści. Za podstawową należy uznać fakt, że mozaika dla dzieci rozwija zdolności manualne i intelektualne, odciągając dorastającego człowieka od ekranów elektronicznych urządzeń. To świetny sposób na odskocznię od wszechobecnych smartfonów, komputerów i telewizorów, które w coraz większym stopniu uzależniają już nawet kilkulatków.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy wyjątkowo bogatą i różnorodną ofertę mozaik i haftów dla dzieci. Znajdziesz tutaj kompozycje z motywami odpowiednimi dla najmłodszych w każdym wieku oraz niezależnie od płci i zainteresowań. Zamówisz artykuły papiernicze dostosowane zarówno do kilkulatków, które lubią bajki z kaczorem Donaldem, jednorożcami, myszką Miki czy Kubusiem Puchatkiem, jak i bardziej skomplikowane kompozycje, skierowane do starszych dzieci. Oferowane mozaiki można wykorzystać zarówno na własne potrzeby, jak i podarować je w ramach prezentu. Wybierz odpowiadające Ci produkty i zamów już teraz w konkurencyjnych cenach i z gwarancją szybkiej dostawy! Zapewniamy wysoką jakość artykułów oraz szeroki wybór wzorów.

Ta witryna internetowa używa plików cookies. Przechodząc dalej akceptujesz używanie plików cookies oraz naszą politykę prywatności.