Mozaika diamentowa - Diamondart

Wysoka jakość

Nasze produkty cechują się starannością wykonania

Duży wybór

Wybieraj spośród ponad 120 różnch wzorów

Szybka wysyłka

Wszystkie zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia

Wyjątkowy design

Każda mozaika 3D to niepowtarzalny wzór

Nowości

Sprawdź nasze nowe produkty!

Diamond Art

Haft diamentowy, mozaika diamentowa, diamond painting

Dzisiaj przedstawiamy Wam niezwykłą NOWOŚĆ na naszych aukcjach! Diamond painting to w języku polskim haft diamentowy lub po prostu mozaika diamentowa. Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu i nowe hobby, które pozwala odprężyć się, zrelaksować i oderwać od codziennych problemów.

Oferowana przez nas mozaika samoprzylepna zawiera wszystkie potrzebne elementy i narzędzia, dzięki którym wykonasz zachwycający obraz 5d. W trakcie wielu godzin pracy będziesz wypełniał jego części specjalnymi diamencikami o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.

Promocje

Zniżki nawet do 70%

Malarstwo diamentowe, mozaiki diamond painting

Jedna z dziedzin twórczości artystycznej, jaką jest malarstwo diamentowe, staje się w ostatnim czasie coraz popularniejsza. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w rękodziele lub kontynuować tę wspaniałą przygodę, zapoznaj się z asortymentem zgromadzonym w naszym sklepie. Tanie mozaiki diamentowe dostępne w ofercie są precyzyjnie wykonane i wysokojakościowe, co sprawia, że ich układanie jest prawdziwą przyjemnością. Z łatwością znajdziesz ulubioną tematykę wśród wyrobów, które obejmują mozaiki diamentowe przedstawiające postacie, prawdziwe budynki czy zwierzęta. Jeśli chcesz się podzielić pasją również ze swoim dzieckiem, polecamy serie z bajkami. Możesz liczyć na bardzo różnorodne, a jednocześnie dostępne tanio produkty.

Na czym w praktyce polega mozaika diamentowa? Diamond painting to układanie wzorów oraz kompozycji za pomocą specjalnie przygotowanych akcesoriów. W zestawie znajdują się aplikator do przenoszenia kryształków, klej i płótno z odpowiednimi oznaczeniami, a także schematy, dzięki którym stworzenie konkretnego obrazu staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Malarstwo diamentowe to sposób na spędzenie czasu z najbliższymi, wyciszenie się przed snem czy oderwanie od rzeczywistości m.in. ze względu na fakt, że konieczne jest skupienie się na każdym ruchu. Układanie jest czasochłonne i wymaga dużego nakładu pracy, ale zarazem daje ogromną satysfakcję, odpręża ciało i umysł i pozwala rozwijać zdolności artystyczne. To doskonałe hobby dla każdego niezależnie od wieku i zainteresowań! Sprawdź oferowane tanio przez nasz sklep mozaiki diamentowe obejmujące m.in. postacie i prawdziwe budynki.